Хакатон. Інструмент суспільної взаємодії

Хакатон. Інструмент суспільної взаємодії

28-29 грудня 2013 Креативний простір “Часопис”, ІТ-намет на Євромайдані та ініціативна група “Хакатон” запрошують всіх бажаючих взяти участь у Хакатоні “Інструмент суспільної взаємодії”.

Мета Хакатону

Мета хакатону - це створення на базі або за допомогою інформаційних технологій інструментів суспільної взаємодії - проектів або рішень, які зможуть суттєво вплинути  на якість життя громадян України, відносин “громадянин-держава” та на участь українців у прийнятті суспільно-важливих рішень.

Ми віримо, що цей хакатон надасть імпульс для розробки та впровадження інноваційних проектів та нових корисних проектів у наше з вами повсякденне життя.

Що таке Хакатон?

Хакатон - це “хакерський” марафон серед ІТ-фахівців, які збираються у команди для вирішення проблем за допомогою ІТ-технологій.

Як стати учасником?

Учасником Хакатону може стати кожен бажаючий. Для цього потрібно зареєструватися на нашому сайті. Реєстрація доступна за адресою http://it-namet.com.ua/hackathon60 учасників працюватимуть у Коворкінгу “Часопис”, решта зможе приєднатися до змагань онлайн.

Початок Хакатону:  28.12.2013 о 10-00

Змагання триватимуть 30 годин. За цей час команда ІТ-фахівців має запропонувати своє власне вирішення проблеми та презентувати його аудиторії.

Правила участі у Хакатоні:

За визначений організаторами час, команді потрібно створити працюючий прототип додатку або програми - веб, десктоп або мобайл. Мову та технологію команда обирає самостійно. При цьому команді не забороняється отримувати допомогу від друзів, що можуть допомогти онлайн.

За результатами роботи кожна команда має презентувати свій проект, незалежно від стану його підготовки. Презентація проекту триває три хвилини, ще одна хвилина надається на питання та відповіді.

Чого ми вимагаємо від учасників?

Ми категорично вимагаємо від кожного учасника посміхатись всі тридцять годин хакатону. А також - не спати! Інакше переможе хтось інший!

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Коворкінг “Часопис” - вул. Льва Толстого, 3, 4-й поверх. www.coworking.chasopys.ua

 
 

×

Написати нам

×