ІТ-фахівці запропонують нові ІТ-рішення для розвитку України

ІТ-фахівці запропонують нові ІТ-рішення для розвитку України

Коворкінг «Часопис», ІТ-намет на Євромайдані та ініціативна група «Хакатон» розпочинають спільний проект – Хакатон «Інструмент суспільної взаємодії», який має на меті запропонувати суспільству проекти, що зможуть виконувати важливу роль для вибудови нових суспільних взаємовідносин та надати для цього практичні інструменти.

28-29 грудня, Коворкінг «Часопис» прийматиме перший хакатон з розробки нових ІТ-рішень, що передбачає створення на базі або за допомогою інформаційних технологій проектів, які зможуть суттєво вплинути  на якість життя громадян України, відносин “громадянин-держава” та участь українців у прийнятті суспільно-важливих рішень. Хакатон пройде під гаслом #euroHack, #євроХак, #євроHack, Прозора Країна, Інноваційна Україна, Ukraine Innovate та на тему: «Інструмент суспільної взаємодії».

Хакатон - це “хакерський” марафон серед ІТ-фахівців, які збираються у команди для вирішення проблем за допомогою ІТ-технологій.

Протягом 30 годин команди ІТ-фахівців мають запропонувати своє власне вирішення суспільної проблеми та презентувати його аудиторії. За визначений організаторами час команді потрібно створити працюючий прототип додатку або програми - веб, десктоп або мобайл. Мову та технологію команда обирає самостійно. При цьому команді не забороняється отримувати допомогу від друзів, що можуть допомогти онлайн. За результатами роботи кожна команда має презентувати свій проект, незалежно від стану його підготовки. Презентація проекту триватиме три хвилини, ще одна хвилина надається на питання та відповіді.

У Хакатоні візьмуть участь ІТ-фахівці, які зареєєструються на нашому сайті за адресою http://it-namet.com.ua/hackathon (реєстрація вже відкрита і обовязкова для всіх учасників події!). Максимальна кількість учасників - 60 чоловік. Решта зможе приєднатися до змагань онлайн. Учасником Хакатону може стати кожен бажаючий. Участь безкоштовна.

Початок Хакатону:  

28.12.2013 о 10-00 у Креативному просторі «Часопис» розпочнеться ознайомча сесія. Хакатон приймає Коворкінг «Часопис» (м. Київ, вул. Льва Толстого, 3, 4-й поверх).

Довідково:

Нагадаємо,

«IT # намет на Євромайдані» - ініціатива IT-спільноти України з організації  допомоги та підтримки людям, які знаходяться на Майдані Незалежності.

Коворкінг “Часопис” - простір з розвиненим ІТ-ком’юніті для роботи ІТ-підприємців, фахівців, фрілансерів та стартап-команд. Детально ознайомитися з філософією та ком’юніті коворкінгу можна за посиланням http://coworking.chasopys.ua

×

Написати нам

×