Проект резолюції Віче на Майдані. 22 січня 2014 р. 18.00

Проект резолюції Віче на Майдані. 22 січня 2014 р. 18.00

Проект резолюції Віче на Майдані. 22 січня 2014 р. 18.00

Співвітчизники!

Всі слова сказані. Залишилилося діяти. Ми, громадяни Україні, що зібралися на Майдані Незалежності в Києві, оголошуємо Віктора Януковича позбавленим влади.
Ми обираємо Віталія Кличка тимчасовим Президентом України.

Ми доручаємо Віталієві Кличкові невідкладно оголосити склад тимчасового уряду з числа досвідчених фахівців, насамперед – міністра оборони, міністра внутрішніх справ, міністра юстиції, міністра надзвичайних ситуацій, а також генерального прокурора України, а також голову Центральної виборчої комісії.

Ми оголошуємо відновлення, місцевого самоврядування в м. Києві.

Ми оголошуємо невідкладні (тут і зараз) вибори Київського міського голови, Київської міської та районних в м. Києві рад.

Ми обираємо титчасовим шерифом Києва....

Ми призначаємо вибори нового складу Установчої Ради України на неділю, 2 березня 2014 р. та покладаємо на неї завдання впродовж 1 тижня підготувати проекту нового державного устрою України та Основного закону/Конституції України.

Ми ґарантуємо особисту недоторканість та збереження всіх громадянських прав тим працівникам органів державної влади та управління, а також правоохоронних органіи, які перейдуть на сторону народу та оголосять про це публічно.

Хай живе вільна, незалежна, правова, європейська Україна!

×

Написати нам

×