За час роботи в ІТ-намет звернулося 1500 людей

За час роботи в ІТ-намет звернулося 1500 людей

З 14 грудня, за період роботи ІТ-намету на Євромайдані, за консультаціями ІТ-фахівців, допомогою та послугами намету звернулись більш ніж півтори тисячі людей. Одночасно в ІТ-наметі працює близько 20-30 людей вдень та близько 50-ти ввечері та вночі.
Так, найбільш популярною послугою у наметі є підзарядити мобільні пристрої, перекинути фото та відео або перевірити електронну пошту. Багато хто приходить просто посидіти в інтернеті з власним комп”ютером, хоча багато і тих, хто користується планшетами ІТ-намету. Тим більш, що зараз в ІТ-наметі працює інтернет завдяки централізованому бездротовому рішенню D-link, що дозволяє надати бездротовий доступ сотням користувачів.
Також послугами ІТ-фахівців користуються організації, що знаходяться на Майдані Незалежності. Наприклад, фахівці намету налаштували ноут-буки та принтер одному із інформаційних центрів майдану.
“ІТ-намет став такою собі Меккою розумності - місцем реальної професійної допомоги. Місцем без лозунгів, без прив‘язки до ідеології, без політичного забарвлення”, - зазначив головний координатор ІТ-намету Максим Плахтій.
Крім того, за задумом організаторів, ІТ-намет має стати місцем спілкування та народження нових ідей.
На думку Максима Плахтія, ІТ-намет вже став місцем збору прогресивної ІТ-спільноти, місцем де фахівці галузі та гості намету можуть обговорити нові технології прийняття управінських рішень.
“Кожного вечора у наметі проходять лекції та жваві дискусії. ІТ-фахівці мають усвідомити себе ІТ-спільнотою, фахівцями, здатними запропонувати суспільству нові рішення на базі ІТ – від персоніфікованого голосування за розподіл бюджетних коштів до повноцінного впровадження ІТ-технологій в усі сфери управління країною та прийняття державних рішень. Тому наше завдання – розпочати у наметі такі обговорення, пошук однодумців та ідей.”, - відзначив він.

Нагадаємо,
«IT # намет на Євромайдані» - ініціатива IT-спільноти України з організації допомоги та підтримки людям, які знаходяться на Майдані Незалежності.

В IT-наметі кожен бажаючий матиме змогу:
1) отримати будь-які консультації (наприклад, щодо налагодження мобільних пристроїв, відкиття аккаунтів у соціальних мережах та електронній пошті, консультацій з підключенням до мережі Інтернет, тощо);
2) стати волонтером для здійснення IT-підтримки потреб майдану;
3) скористатися комп’ютером з доступом до Інтернету

Координати для ЗМІ:
it_euromaydan@ukr.net
+38068 761 73 85

×

Написати нам

×