Заява ІТ-спільноти щодо подій 19 лютого

Заява ІТ-спільноти щодо подій 19 лютого

Сьогодні, в ніч на 19 лютого 2014р., бійці спецназу увірвалися у внутрішнє містечко Майдану, на якому стояв IT#Namet. В результаті бойових дій і підпалу з боку силовиків IT#Namet згорів. На щастя, люди знаходилися усередині змогли швидко відреагувати і покинути приміщення, і таким чином вони залишилися живі.
З моменту заснування IT#Namet , метою цієї організації був мирний протест. Айтішники ніколи не мали при собі зброї, крім планшетів і смартфонів підключених до інтернету. Відповідно, дії силовиків мали не антитерористичний характер, про який вони заявляли, це було свідоме знищення беззбройних людей. На жаль, в цю ніч постраждав ІТ-спеціаліст Олексій Лимаренко, який знаходився разом з журналістом «Вістей» В'ячеславом Веремієм. В'ячеслав загинув, а Олексій, якого жорстоко побили, отримав тяжкі травми обличчя.
Незважаючи на те, що фактично IT#Namet був сьогодні знищений, переконання людей та підтримка ними мирного протесту залишилися незмінними. «IТ-спільнота», в яку об'єдналися люди, що представляють IТ-галузь, розширює свою діяльність за межі IT#Namet.
«IТ-спільнота» вимагає припинити військові дії з боку влади, для збереження життя людей.
Тепер кожен член IT-спільноти може самостійно обирати шлях подальшої боротьби і відстоювання своїх прав, а також прав людей, які вчора були порушені шляхом фактичного їх розстрілу.

Рада громадської організації "ІТ-спільнота"

Сегодня, в ночь на 19 февраля 2014г., бойцы спецназа ворвались во внутренний городок Майдана, на котором стоял #IT_Namet. В результате боевых действий и поджога со стороны силовиков #IT_Namet сгорел. К счастью, люди находившиеся внутри смогли быстро отреагировать и покинуть помещение, и таким образом они остались живы.
С момента основания #IT_Namet, целью этой организации был мирный протест. Айтишники никогда не имели при себе оружия, кроме планшетов и смартфонов подключенных к интернету. Соответственно, действия силовиков носили не антитеррористический характер, о котором они заявляли, а сознательное уничтожение безоружных людей. К сожалению в эту ночь пострадал ИТ-специалист Алексей Лымаренко, находившийся вместе с журналистом «Вестей» Вячеславом Веремием. Вячеслав погиб, а Алексей, которого избили досмерти, получил тяжелые увечья лица.
Несмотря на то что фактически #IT_Namet был сегодня уничтожен, убеждения людей и их поддержка мирного протеста остались неизменными. «IТ-спільнота», в которую объединились люди, представляющие IТ-отрасль, расширяет свою деятельность за пределы #IT_Namet.
«IТ-спільнота» требует прекратить военные действия со стороны власти, для сохранения жизни людей.
Теперь каждый член IT-сообщества может сам сделать свой выбор в средствах дальнейшей борьбы и отстаивания своих прав, а также прав людей, которые вчера были нарушены путем фактического их расстрела.

Совет гражданской орагнизации "ИТ-сообщество"

×

Написати нам

×